Avatar uživatele
Pokročilý

Je možné podat stížnost na MPSV na rozhodnutí Úřadu práce o výši podpory v nezaměstnosti?

Výpověď podaná zaměstnancem dle §56 -neplacení mzdy.Podpora určena 45%,přesto že změna zákona říká,že 45% přísluší tomu,kdo bez vážného důvodu ukončí prac.poměr.Tento důvod je vážný,zásadní.Stížnost u vedoucího úřadu práce neuspěla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Stížnost podat lze, otázkou ale zůstává jak bude posouzena.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Myslím, že se dá podat odvolání.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.