AVATAR666

Je možné poctivě vydělat miliardu?

co myslíte???????????

Nejlepší odpověď
BEAES

V tomto státě to jde asi ztěžka, ale možné to je. Člověk musí být velmi pilný, mít dobrý nápad a hlavně moře vlivných-známých kolem sebe.

Další odpovědi
dudu

V tom našem absurdistáně určitě ano a bez větších problémů. Na podrobnosti se zeptejte třeba pánů Bakala, Kellner, Babiš. Ti jsou čistí jako lilie, takže pozor ať je náhodou neposkvrníte!! Možná bude vbrzku svatořečeni.

anonym

Balzac kdysi pravil:„Za každým velkým majetkem je zločin“.

Jahoda

Miliardu? To je v našem státě nemožné a navíc poctivě? To už vůbec ne… :(

Gorouš

Poctivě? Ne.

Marky71

Myslím, že nikoliv:-((((

Spiritus

jasný-investicí

hem

Nejhorší je ta první, pak už to jde snadno :)

oselik

Myslím ,že miliarda se dá vydělat!!
Kdyby si něco vynalezl a založil firmou a seriovou vyrobu s tvým vynýlezem byl byl velmi bohaty , pochopitelně to musí být vynález užitečný!