Kolliš

Je možné otěhotnět když beru teprve druhý měsíc antikoncepci?

Dobrý den , vím že to bude asi opravdu kravina,ale teprve před pár dnima to je co jsem dokončila(dobrala) druhý měsic užívání antikoncepce, s partnerem jsme si ale řekli už když jsem začínala ten druhý měsíc , že to riskneme a že se teda udělá do mě, nebylo to jen jednou a právě proto se chci zeptát jestli je možné otěhotnět i když teda beru antikoncepci?. předem děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máš máš pohlavní styk,otěhotnět prostě můžeš i v nějakém mizivém procentu i přez veškerou použitou antikoncepci.Za nás se říkalo,že nemáme spát s někým,koho si nedovedeme představit jako otce svého dítěte.:D

Další odpovědi
Drap

Málo pravděpodobné, ale možné.

meTTax

Dobrý den,

HA začíná účinkovat hned první den, pokud je brána 1 den menstruace. Když to tak nevýjde, uvádí se, že byste se měla styku vyhnout ještě asi 1–2 týdny. Po dvou měsících už HA účinkuje na 99%

Opravdu velmi vysoce nepravděpodobné.

Zůstávám s pozdravem.
Doplňuji:
každopádně doporučuji číst příbalový leták.

Monča.R.E.T.

je to možný ale spíš ne;)