Vaness92

Je možné otěhotnět?

Dobry den, mam dotaz. Planujeme s pritelem nebo spise chceme miminko, v pondeli nebo utery jsem si nechala vyndat vnirnodelozni telisko a ve stredu jsem dostala menstruaci, ve ctvrtek jsme meli nechraneny sex 2krat odpoledne i vecer a udelal se do mne, jak jsem cetla po internetu je lepsi sperma udrzet v pochve, tak jsem to provedla, vse je v poradku, jen se chci zeptat jestli je v tomto pripade mozne k oplodneni-(otehotneni), dekuji predem za odpoved a pokud mozno nejlepe radu a jak otehotnet co nejdrive, neznam spise nechapu cyklum mam ho pravidelny, ale ne ve stejne datum vzdy okolo druheho tydne v novem mesici a menstuluju 4–5dni maximalne, budu vdecna za Vase rady a odpoved, prijemny den, dekuji.
Doplňuji:
Hodně čtu na internetu, ale je tam toho hodně, zajímám se o sebe i své tělo, samozdřejmostí je hygiena a ostatní důležité a podstatně zakladní věci. A taky si pamatuji vyšetření, ale každý si nevybaví hned všechno co se stalo ve dvou dnech, když v těch dnech (Po-Út), jako já měla prohlídek víc jako odběr krve a zubní lékař, to se může stát, že se dny popletou, jsem k sobě zodpovědná, pečlivá a velmi starostlivá. A mimochodem jsem se neptala jak o sebe starat, ale ptala jsem se na moji současně i jasnou otazku v mém případě otěhotnění a nejlépe rady od zkušených lidí z kolektivu lidí co navštěvují tuhle stránku a dokážou odpovědět na princip.

Jinak děkuji za odpovědi a určitě ráda přivítam další i rady k těhotenství..

Nejlepší odpověď
iceT

Sexujte s chutí a s nadšením,nikoli z povinnosti a úspěch bude zaručen,ono napopvé se to podařit může,ale také nemusí.Pokud touha po potomkovi bude větší než chuť na milování a sex bude jen za cílem otěhotnět,tak je všechno špatně.Z milování se stane křeč a otěhotnět se pak nedaří.

Další odpovědi
anonym

Po každém vysazení antikoncepce se doporučuje jednou nechat přejít menstruaci a potom se pokoušet otěhotnět. Ve vašem případě mi nějak nehrajou ty časy. Nevíte přesně zda v pondělí nebo v úterý vám bylo vyňato nitroděložní tělísko. Takové návštěvy u gynekologa si většinou žena pamatuje… Pokud ste den nebo dva dny poté začala menstruovat, to je možné, někdy tak vyjmutí tělíska funguje. Takže jestli jsem to správně pochopila, ve středu jste začala menstruovat
a ve čtvrtek ste měli s partnerem nechráněný styk. Bez ohledu na jiné aspekty styku
během menstruace, pokud se pokoušíte o dítě, v období menstruace a v tzv. neplodných dnech (dny před a po ) dochází k otěhotnění zcela vyjímečně. Pokud chcete zjistit vaše plodné dny, případně ovulaci, zkuste pro začátek postup měřením bazální teploty.

mosoj

Nejsem žena, jsem již starší člověk ale vždy jsem věděl, že u ženy existuje jenom určité období kdy může otěhotnět ( tzv. plodné dny). Vím jenom, že to nemůže být těsně po menstruaci ani těsně před menstruací. Souvisí to s dozráváním vajíčka. Když se podíváš po inetu tak při pravidelné menstruaci si to období můžeš velmi přesně předpovědět, pokud si nechceš měřit bazální teplotu.
Je třeba se o své tělo víc zajímat.

jirkajirka

Milujte se, užívejte si života jen netlačte na pilu Výsledek se určitě dostaví.Tak do půl roku. Přeně podle rady ,,iceT"