VIKIX

Je možné odstoupit od smlouvy do 14 dní u T-mobile, když smlouva byla podepsána na dobu určitou přímo na prodejně?

Dobrý den,prodejce mě neseznámil před podpisem s podmínkami odstoupení od smlouvy, ani na smlouvě není nic ohledně toho, že jsem byla informována o tom jak odstoupit od této účastnické smlouvy a že jsem s tím byla seznámena. Žádný odstaveček s takovou informacní povinností na smlouvě opravdu není. Děkuji za zodpovězení dotazu.
Doplňuji:
Žádný odstaveček, že podpisem smlouvy na prodejně nemůžete od smlouvy už odstoupit. Tuto informaci jsem se dozvěděla až od operátorky, která reagovala na moji písemnou žádost o odstoupení od smlouvy do 14 dnů.

Odpovědi
Hlada

Odstoupení od smlouvy do 14 dnů podle §53 OZ je možné pouze při uzavření smlouvy prostředky komunikace na dálku, které umožňují uzavřít smlouvu bez současné fyzické přítomnosti smluvních stran.

Michal Kole

Existují tzv. veřejně obchodní podmínky, na které se smlouva odkazuje

http://www.t-mobile.cz/dcpu­blic/VPST_CZ_spo­trebitel_20120701­.pdf