roxilox

Je možné odstoupení od kupní smlouvy?

Koupila jsem telefon v kamenné prodejně s mobilními telefony. Lze ho bez udání důvodu vrátit třeba do 14 dnů od kupní smlouvy s tím, že nám třeba nevyhovuje?

Nejlepší odpověď
Dochy

To je pouze na zvážení pracovníků té prodejny. Právo na to nemáte. Možná budou ochotní, pokud si místo něj koupíte jiný, dražší.

Další odpovědi
ivzez

Odstoupení od smlouvy bez udání důvodu platí jen pro nákup „na dálku“.
V případě kamenného obchodu záleží na prodejci, jestli Vám bude chtít
vyjít vstříc. Co říkají jeho podmínky (přečetla jste si je)?

Mc Merkurion

ivzez … máš vyďobáno …