Danikr

Mohu odeslat balík na dobírku prostřednictvím PPL, i když mi ještě nebylo 18? A kam jdou peníze po zaplacení dobirky?

Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

  1. Musíte být zletilý.
  2. Peníze za přepravu zaplatíte buď řidiči nebo přímo v přepravním depu, pokud nechcete čekat doma na řidiče.

Až příjemce obdrží zásilku , dostanete peníze za zboží i přepravné.

3. Abyste mohl poslat jednorázově balík na dobírku, musíte mít uzavřenou smlouvu s přepravcem PPL.

Chtěla jsem v prosinci zaslat do KV na dobírku balíček prostřednictvím této služby, proto jsem se informovala přímo na informaci PPL.. Neuspěla jsem z důvodu, uvedeného v bodě 3.