sisinec123

Je možné objednat si zboží a udat si dodací lhůtu?

Potřebovala bych vědět, zda je možné, že bych si dneska něco objednala a do poznámek napsala, kdy to chci doručit? Doručili by mi to v ten datum?

Nejlepší odpověď
marci1

To by sis musela domluvit s firmou, která by Ti zboží doručovala. Pokud by to bylo přes poštu, tak Ti tam zboží nechají určitou dobu uložené a můžeš si jej vyzvednout. 🙂

Další odpovědi
gecco

Možné to je – ale my (pokud není dodavatelem někdo z nás) ti to nepovíme – s dodavatelem se musíš domlouvat…
😉

pucipuci

Jak který obchod,zrovna včera jsem něco objednával a byla tam přímo kolonka,kdy chcete zboží doručit,ale to se málo vidí,Ovšem všude bývá okno s poznámkou,kde vypisuji většinou druhý mobil (manželky).Jinak volat do obchodu asi nemá smysl,pokud není malý a nenosí si to na poštu sami (nezajišťují odvoz poštou).Takže se pak jedině spojit s dopravcem na stránkách sledování zásilky.

Lamalam

Do poznámek můžeš napsat co tě napadne.