SickBreed

Je možné objednat léky ze zahraničí?

Jedná se mi o to, že bych potřeboval sehnat lék (konkrétně mast – nejedná se o žádný pochybný výrobek ani drogu ani nic jiného)který zde v české republice není distribuovaný (byl jedním dobrým člověkem, ale ten už toho nechal). V ostatních zemích je normálně využívaný k mírnění příznaků jedné nemoci a prodává se bez předpisu. Je možné a legální objednat léky ze zahraničí? Nebo se to dá nějak udělat skrze doktora? Ještě jednou podotýkám že mast neobsahuje žádné nebezpečné látky, její uživání člověku buď pomůže, nebo nic neudělá.

Odpovědi
anonym

Pokiaľ viem, balíčky prichádzajúce zo zahraničia nie sú nejako špeciálne kontrolované, pri leteckej preprave sú analyzátormi kontrolované (na páse, hromadne) na stopy po výbušninách, drogách, rádioaktivite.

Nevidím v tom problém.
Len či to je pre vás vhodné, je vaša osobná vec, ja osobne, keď už MUSÍM nejaké lieky, konzultujem to s lekárom (a upozorním ho, že pokiaľ to nie je NUTNÉ, tak lieky nechcem).
Zomieram prirodzeným spôsobom, bez antibiotík a zdravej výživy.