AnnMary

Je možné někde najít výsledky státní maturity u Gymnázia Vítkov?

Doplňuji:
Takže, když to škola na svých stránkách nemá, tak to nenajdu nikde?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Bohužel, to si ministerstvo školství nepřeje, aby byli výsledky veřejné. Takže pokud je ze své vlastní vůle nezveřejní škola sama, tak se k ním oficiálně nedostanete.

Další odpovědi
Syd

Jedině že byste jí našla tady, ale nejsou tam podrobné výsledky, jenom žebříček http://www.msmt­.cz/file/16368

baghira

Kdybych byl student, nevím, jestli by mě potěšilo, kdyby moje studijní výsledky byly až tak veřejné (přestože průměr mých maturitních známek byl 1,5).