Je možné nějak na normální (32-bit) PC nainstalovat operační systém Mac ?

Mám normální PC s windows 2000 – windows už je zastaralý, a tak jsem se rozhodl ho přeinstalovat, kamarád si právě koupil Apple iMac, s operačním systémem Mac software. Když mě to nechal taky zkusit, musím říct, že mi to nedalo žádnou práci najít to, co potřebuji. Mohu i na své PC nainstalovat tento operační systém ???

Odpovědi
led

Ak sa nemýlim PC a Aple používajú rozdielne procesory. Odpoveď znie: nie.