tak.jak?

Je možné nechat si do zahraničí poslat kočku?

ja budu ve francii a po nějaké době, až bude všechno v cajku, bych chtěla aby mi z čech poslali kočičku mojí maličkou.doplňuji nejkrásnější.

Odpovědi
ptáč

Na to mají přísné zákony. Kočka předtím musí být očkovaná, mít papíry pd veterináře a asi 14 dní v karanténě. Pak lze kočku vycestovat. Jinak lze dohledat na internetu.

Rekreativa

Francie je v EU, takže bez problémů je i přesun zvířat. Kočka musí mít očkování a čip. Všechno ti vysvětlí každý veterinář. Žádná karanténa atd. nehrozí. Kočku buďto převezete autem nebo ji pošlete na místo určení v přenosce letadlem atd.