ixpektix

Je možné napojit na varnou desku (na ZP) propanbutanovou bombu ?

Plyn od dodavatele je odpojen, varná deska je připojena k potrubí ZP, je když tak zapotřebí nějaké korekce ? (varná deska : PB bomba ) 🙂

Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Emefej

Spotřebič určený pro jeden druh plynu nelze bez odborné výměny trysky a regulátoru připojit k jinému zdroji plynu. Kontaktuj odborníky.

Další odpovědi
gecco

Ano, lze to…
Je potřeba změnit trysky a hořáky seřídit – nejlíp, když se obrátíš na servis.