SajmonModer

Je možné najednou přijít o 30 bodů? Šílené!

Nejsem tu kvůli bodům, ale všiml jsem si, jak mi každý den, ty co mi nabydou, zas ubydou ☹

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pokud je dostaneš v anketa a zábava tak ti je odepíší,zjistil jsem to že jsem odpovídal jen ankety a odepsali vše co jsem tam dostal.A nebo ty které přeřadili do ankety.

Další odpovědi
Miroslavst

Jednoduché. Hodně jsem si všiml, že dáš např. otázku na jaký film se budete dívat a strčíš to do filmu, přitom je to jasná aktualita.
Tím, že dostaneš palce nebo hvězdy, tak po přesunutí ti body ubudou.
Tak stejně když na obdobnou otázku odpovíš a pak je v aktualitách, body zmizí.
Když už se chceš „pochlubit“ na jaký film se dívat, tak formuluj otázku trochu jinak.
Např.:
Kdo je představitelem ve filmu Kolja?
Víte kdo je představitelem ve filmu Kolja? Kdy se narodil? A budete se na tento film dnes dívat?
Jednoduché :D