jarda78

je mozne mit penize na uctu ten den, kdy ho zaslali ze slovenska? dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Výhradně jsou-li oba účty u téže banky, kde probíhají bezhotovostní převody online a mimo externí servery.
Všechny ostatní příkazy se sumarizují přes clearingové centrum ČNB, takže teprve po půlnoci se generují tzv. skupinové elektronické převody podle jednotlivých peněžních ústavů.

Další odpovědi
Pájo

Moc bych v to nedoufal, ale pokud je zvolena expresní platba a banky dobře spolupracují, teoreticky to asi možné je. Informujte se v bance, ve které má k převodu dojít… (nebo v bankách, mezi kterými dojde k převodu peněz).

Drap

Teoreticky ano. Většinou to však trvá 2–3 dny.

badisko

tezko …pokud vsak potrebujete odeslat penize a dostat je jeste tentyz den.tak na toto je nejlepsi http://www.in­tercash.cz/po­bocky.asp
Doplňuji:
z celeho sveta…pokud to stihnete v oteviraci dobe..penize jdou zhruba hodinu…take jsem to parkrat vyuzil..kdyz jsem potreboval narychlo poslat penize do CR..

mosoj

Pokud to bude u stejné banky tak ano.
Včera jsem měl převedené peníze za 1/2 hod z ČSOB na Poštovní spořitelnu.

Nicozjb

Složit na slovensku přímo v bance v které mate účet .