rob1

Je možné mít občanský průkaz už hotový?

Dne 15.8 jsem si zažádal o vystavení nového OP. Lhůta je do 30 dnů to vím. Myslíte, že je možné, že by to tam už bylo?

Nejlepší odpověď
iceT

Zadej do vyhledavače magistrát města(to, kde sis o OP žádal)
na stránkách si pak vyhledej -úřad online-stavy žádostí-žádost o OP a pak si jen můžeš v pohodě sledovat jak se tvoje žádost vyřizuje.
Žádosti se zeleným kolečkem jsou vyřízené.

Další odpovědi
kubik!

Myslím, že by klidně mohl být už hotový, já jsem čekala 30 dní a pak jsem zjistila, že ho měli hotový po týdnu :)

anonym

Za optání nic nedáš, u nás posílá úřad SMS o zhotovení, že může občan přijít. Služba je zdarma.

STUDENTKAEVA

Počkej 3týdny takže cca 5–7září a myslím že to tam bude!

marci1

I když má Úřad na vystavení nového OP lhůtu 30 dnů ( pro všechny případy ), většinou do 14 bývá vyřízený. 🙂
Doplňuji:
Dívala jsem se na stránky našeho Úřadu a je tam uvedeno, že žádosti o vydání OP přijaté do 6.8.2014 jsou vyřízeny. 🙂