Salida

Je možné mít led na trávě?

Když slabě mrzne a rybníky TAK RYCHLE nezamrzají je možné mít led na TRÁVĚ? Díky :)

Nejlepší odpověď
Hykam

Samozřejmě, jako malý jsme polévali školní hřiště a dělali tak ledovou plochu na hraní hokeje.
Doplňuji:
A žádnou folii to vykládat nemusíš, musí samozřejmě dostatečně mrznout, první, druhý polití se částečně vsákne, další vrstvy už se vsakovat nebudou.

Další odpovědi
zzzzz

Tráva ti tu vodu vpije, ale pokud by sis udělal patníky a vyložil to folii, takový mini bazén, tak by se na tom bruslit dalo:-DDD

Quimby

Voda se ti vsákne do půdy dřív než zmrzne.

Teda pokud sem dobře pochopil otázku, že chceš polejt vodou trávu a udělat si kluziště.