Avatar uživatele
anonym

Je možné mít citový vztah k autu?Projevuje se třeba tak že ho nechci nikomu pujčitže často umývám volant a přístrojovku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4890 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

No jasně, proč by ne? Já měla hodně silnej vztah ke starýmu notebooku.
A teďka jsem si zamilovala kytku – a to natolik, ze ji nejenže zalívám (už to je u mě neslýchaný), ale hladím, ometám z ní prach, vyhlížím nový poupata a povídám si s ní. A když se mi zasteskne po domově nebo po blízkejch, tak jdu hladit kytku. A nevěřil byste, jak roste a prospívá :o) Původně jsem myslela, že ji nechám na koleji, až budu v půlce roku odjíždět, ale nenechám, nemůžu ji tu nechat s tím, že se o ni někdo po mně třeba nebude starat a zhyne. Budu se s ní balit, budu s ní mít hrozný práce, když poletí letadlem… ale prostě se s ní potáhnu.
Nepřipomíná vám to Vaše mytí auta a přístrojovky? :o) Je sice fakt, že kytka je živá… ale stejně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já mám citový vztah ke svému autu,říkám mu beruška,někdy kára plechová,ale to jen výjmečně,sice nelítám kolem něj s hadrem sotva vidím šmouhu,ale s klackem jo když vidím lítat děcka s balonem,mám své didi ráda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Ano citový vztah k autu lze mít, ovšem do té doby než jsem zjistil, že začalo žrát přes dvacet litrů, to šly city stranou a auto vlastně taky.
Doplňuji:
To czechraspind: není problém půjčím, jsi-li natolik bohatý, že jej po ty dva dny budeš živit :D Možná by tě vyšlo levnější z půjčovny.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Miluji svoje auto, nikdy ho nezapomenu pozdravit, mluvím s ním, uvnitř je vždy čisté a voňavé přesto, že už je staré. Prožila jsem s ním mnoho pěkného, nikdy mě nenechalo ve štychu, vždy mě přivezlo domů bez problémů, nehody a neštěstí. Je to můj druhý domeček na kolech. Nedávno mi známý automechanik řekl, že už je to chudák (ale rezavé není!), jen těžko se s ním budu loučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano je to možné můj tchán má Nisana a taky ho furt leští,kontroluje když jsme si ho chtěli půjčit hodně moc se o něj bál nakonec nám ho půjčil každý má rád a má vztah k něčemu jinému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dá se brát auto jako propisku nebo jako dceru, kterou taky nepůjčíte. Je to vaše tak ať na to nikdo nehrabe. A jestli si udržujete v autě pořádek je jen Vaše věc.

Zdroj: Potřebuji na 2 dny půjčit auto…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Ale to co popisujete neni nic nenormalniho,a uz vubec ne nic vyjimecneho.
Ale at to vezmu kolem a kolem,z pohledu psychologa,tak si myslim,ze zrejme necim stradate-budto je to oblast sexualni nebo citova

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek