Je možné mít citový vztah k autu?Projevuje se třeba tak že ho nechci nikomu pujčitže často umývám volant a přístrojovku?

Nejlepší odpověď
Terryle

No jasně, proč by ne? Já měla hodně silnej vztah ke starýmu notebooku.
A teďka jsem si zamilovala kytku – a to natolik, ze ji nejenže zalívám (už to je u mě neslýchaný), ale hladím, ometám z ní prach, vyhlížím nový poupata a povídám si s ní. A když se mi zasteskne po domově nebo po blízkejch, tak jdu hladit kytku. A nevěřil byste, jak roste a prospívá :o) Původně jsem myslela, že ji nechám na koleji, až budu v půlce roku odjíždět, ale nenechám, nemůžu ji tu nechat s tím, že se o ni někdo po mně třeba nebude starat a zhyne. Budu se s ní balit, budu s ní mít hrozný práce, když poletí letadlem… ale prostě se s ní potáhnu.
Nepřipomíná vám to Vaše mytí auta a přístrojovky? :o) Je sice fakt, že kytka je živá… ale stejně.

Další odpovědi
anonym

já mám citový vztah ke svému autu,říkám mu beruška,někdy kára plechová,ale to jen výjmečně,sice nelítám kolem něj s hadrem sotva vidím šmouhu,ale s klackem jo když vidím lítat děcka s balonem,mám své didi ráda

Miroslavst

Ano citový vztah k autu lze mít, ovšem do té doby než jsem zjistil, že začalo žrát přes dvacet litrů, to šly city stranou a auto vlastně taky.
Doplňuji:
To czechraspind: není problém půjčím, jsi-li natolik bohatý, že jej po ty dva dny budeš živit :D Možná by tě vyšlo levnější z půjčovny.

GM

Miluji svoje auto, nikdy ho nezapomenu pozdravit, mluvím s ním, uvnitř je vždy čisté a voňavé přesto, že už je staré. Prožila jsem s ním mnoho pěkného, nikdy mě nenechalo ve štychu, vždy mě přivezlo domů bez problémů, nehody a neštěstí. Je to můj druhý domeček na kolech. Nedávno mi známý automechanik řekl, že už je to chudák (ale rezavé není!), jen těžko se s ním budu loučit.

panenka

Ano je to možné můj tchán má Nisana a taky ho furt leští,kontroluje když jsme si ho chtěli půjčit hodně moc se o něj bál nakonec nám ho půjčil každý má rád a má vztah k něčemu jinému.

anonym

Dá se brát auto jako propisku nebo jako dceru, kterou taky nepůjčíte. Je to vaše tak ať na to nikdo nehrabe. A jestli si udržujete v autě pořádek je jen Vaše věc.

Zdroj: Potřebuji na 2 dny půjčit auto…

mojitek

Ale to co popisujete neni nic nenormalniho,a uz vubec ne nic vyjimecneho.
Ale at to vezmu kolem a kolem,z pohledu psychologa,tak si myslim,ze zrejme necim stradate-budto je to oblast sexualni nebo citova