redhead

Je možné magisterské studium na VŠE, pokud jsem předtím ukončila bakalářské studium na jiné vysoké škole?

Ráda bych si udělala bakaláře na Metropolitní univerzitě Praha a magisterské studium dokončila na VŠE. Nejsem si jistá, zda-li je takový „přechod“ možný, když jde o dvě různé školy. Obor je ale v podstatě stejný.

Odpovědi
Alesh

Proč se ptáš tady? Je takový problém oslovit s tímto dotazem přímo VŠE?

Drap

Po dohodě s příslušnou školou ano.

anonym

Magisterský ´stupeň´ má nějaké vstupní podmínky (které zjitíš na webu konkrétní školy a studijního oboru) – a pokud je studiem Bc. na jiné škole splníš, možné to je.
Pokud by ti ´něco´ chybělo (např. zkouška z nějakého předmětu), musela bys toto doplnit samostatně.
Každopádně nejvíce a nejpřesnějších informací zjistíš na studijním oddělení příslušné školy.