Heřman

Je možné když něco nainstaluji na flash disk nebo na hard disk.

Že mě to pujde v jiných počítačí jako kdyby to tam už bylo nainstalováné.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Musí to být tzv. portable verze, která si nese konfiguraci s sebou a nic neukládá do registrů Windows nebo nepotřebuje ke spuštění nějaké systémové služby

Další odpovědi
Všeználek

Mělo by to jít,sám jsem to zkoušel na jedné MMORPG(online hra-né prohlížečová)hře­.Kamarád mi to už NAINSTALOVANÉ hodil na ¨flešku¨ a já si to jen přetáhl na svůj PC.Jde to ale klikdně spustit už z té ¨flešky¨takže si to nemusíš dávat ani na PC.

Ale stím že něco nainstaluješ na FLASH nebo HARD DISK,jak by si to chtěl provést? Jediná možnost by byla nainstalovat to na svůj počítač a poté to dát na FLASH,HARD DISK.

Nainstalované soubory by jsi měl najít na DISCÍCH-C,D…jaké máš zrovna na svém PC.Poté to dáš na FLASH,HARD DISK a už by to mělo jít dát na jiný PC bez jakékoli instalace.