Dakstor

Je možné, že když natáčím svůj hlas na mobil, že se může rapidně změnit?

Zdravím všechny. Mám na Vás takovou otázku, když natáčím můj hlas na mobil, tak se mi rapidně změní k horšímu. Ale v reálu mám hlas skvělý. Nevíte, čím to může být?

Nejlepší odpověď
gecco

…„v reálu mám hlas skvělý“…
😉

  1. mobil nemá nijak skvělý ani mikrofon, ani schopnost reprodukce
  2. vnímání vlastního hlasu je rapidně jiné, než jak jej vnímá okolí (lidé i snímací technika) – ty totiž vlastní hlas vnímáš především přenosem (od hlasivek na bubínek/kovadlinku) přes kosti, okolí vnímá skrze přenos prostředím (vzduchem)

Další odpovědi
Martinuss

Třeba tak děsně zníš normálně :) slyšel ses někdy nahranej jinde než z mobilu?
Telefon nemusí mít kvalitní mikrofon nebo soft na to nahrání zvuku

Lamalam

a. Mobilní telefon není kvalitní záznamové a reprodukční zařízení.
b. Je to normální, i na kvalitním stroji ti bude tvůj vlastní hlas připadat jiný, ale to připadá jenom tobě, mi ostatní tě tak slyšíme normálně.

lexx

mobil není zařízení k záznamu a reprodukci zvuku (hlasu)… je to provizórium, hračka za pár stovek. co ještě chceš ? zázraky ?