kuba123

JE MOŽNÉ KDYŽ MÁM VOLÁNÍ ZADARMO A CHCI SI NĚCO KOUPIT PŘES SMS JE TO ZDARMA? NAPŘ.

JE MOŽNÉ KDYŽ MÁM VOLÁNÍ ZADARMO A CHCI SI NĚCO KOUPIT PŘES SMS JE TO ZDARMA? NAPŘ. KDYŽ JE NA INTERNETU NĚJAKÁ VĚC A ZA 50KČ?
Doplňuji:
já si osobně myslím že to tak není ale někdo to tvrdí že to tak je! Ale opravdu se mi to nezdá!

Nejlepší odpověď
zzzzz

Máš „zadarmo“ za určitý měsíční poplatek volání, ne nějakou věc. I třeba jízdenku na MHD si koupit můžeš, ale bude ti vyúčtovaná navíc k vyúčtování.

Další odpovědi
anonym

Ne – není to tak…
„Volání (či SMS) zdarma“ se nevztahují na placení hovory nebo SMS za cokoli, ale právě jen na běžná volání a SMS (dle smlouvy) – vrámci sítě, operátora, Česka, EU…

cochee

Ty „SMS zdarma“ se týkají normálních esemesek. Když něco přes SMS kupuješ, je to téměř ve 100% takzvaná premium SMS, která stojí o hodně více (bývá pravidlem, že cena za tuto SMS je rovna poslednímu dvojčíslí čísla, na které tu SMS posíláš).