Heřman

Je možné když mám pomalý internet tak počítač a ostatní programy nefungují tak jak by měli.

Nejlepší odpověď
badisko

Ne zrada je jinde ..PC .musi fungovat i bez netu…:D
Doplňuji:
Za predpokladu ze mas OS plne aktualizovany a ani tak by to nemelo delat nejake zavazne problemy…treba mas jen OS co do Pc nepatri nesplnuje naroky na hardware nebo mas vadnej disk..nebo blbe ovladace ..zavirovanej zasekanej balastem nebo preplnenej disk nebo se ti prehriva a tim se spomaluje ..toho muze byt vic …

Další odpovědi
Bedy

Zpravidla tohle neplatí. Podle mého názoru bude spíš v počítači nepořádek nebo tam bude něco nechtěného.
Předpokládám, že chlazení máte vyčištěné.
Pokud chcete, abysme se na to podívali, požádám Vás o výpisy z programu RSIT.

RSIT stáhnete z http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe
Program uložte na plochu, spusťte a v okně nechte nastaveno na 1 month. Pak klikněte na tlačítko Continue. Nyní proběhne sken systému, spustí se prográmek Hijackthis (kdyžtak odsouhlaste podmínky použití kliknutím na I accept).
Po dokončení skenu se uloží v Tento počítač – C:\rsit dva soubory – info.txt a log.txt
Oba mi prosím nahrajte na leteckaposta.cz nebo jiné internetové úložiště (uloz.to apod.) a odkaz(y) mi pošlete vnitřní poštou, eventuelně odkaz(y) vložte sem jako doplnění otázky a koukneme na to.

marijakes

Nebo je malá operační pam읨, tedy nestačí na některé programy, nebo to chce občas vyčistit – vyhnat havěť třeba CCleanerem, nebo defragmentovat disky pokud máš OS XP. Rychlost internetu neovlivní funkce software.

Funna

není…