Pokročilý

Je možné jít studovat dálkově ihned po základní škole?

Platí se vždy školné, nebo je i nějaké zadarmo?
Doplňuji:
nejedná se o mě, já jsem na vysoké :-D. jde o mého kamaráda, kterému je 22 let a má pouze základku, ale rád by si doplnil vzdělání.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ano jde, ale škola musí umožnit během studia udělat výuční list a pak maturitu. Příklad Soukromá škola v Ústí nad Labem, Impor. 10.000Kč za školní rok + další Kč za výučák a maturitu. A jsou to jen konzultace sice 1x týdně, ale je to něco jiného, než každý den ve škole. www.maturitavusti.cz a více přímo o předmětech atd. http://www.podripskaskola.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Proč si chceš kazit nejkrásnější leta života dálkovým studiem. Škola je možná nuda, ale je sranda s kamarády.
To chceš sedět doma, běhat po marketech a učit se vše sama? Nebo chodit do práce a přitom studovat?
Nevím jestli to dálkové studium jde, ale sportovci a někteří jedinci mají individuální plán studia. I když mne střední škola tenkrát vadila, s dnešním rozumem bych na dálkové nešel, protože v 15 letech jsem neměl zažitých mnoho zakladních technik abych si mohl dovolit samostatné studium. A tem kolektiv ve škole bych taky nepoznal.
Doplňuji:
Pokud je mu 22 let, zřejmě nic jiného než dálkově mu nezbyde. kdysi ale bývaly i večerní školy - byly o trochu lepší než dálkové studium, protože přeci jenom tam byl větší kontakt s učiteli a s výukou (Marečku podejte mi pero).
Ale vždy záleží na konkrétní škole. Přeji mu výdrž.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.