Je možné jezdit s golfovým vozítkem po městě?

Odpovědi
Mapel

Pokud splňuje podmínky vyhlášky tak ano.

ponovotny

u golfového vozíku hádám, že by nestačilo aby byl vybavený zrcátky a blinkry, ale musel by být homologovaný pro provoz na komunikacích

honza19hk

pochybuju. Nemá ani technickou ani blinkry atd…O pásech dalších věcech radši nemluvím.Nehledě na to že je na elektriku,docela dost proudu to žere a kapacita baterek je omezená.Na greenu s tím taky nejezdíš furt.