Majky22

Je možné jezdit na minibiku bez řidičáku?? (Jsem na vesnici)

Nejlepší odpověď
tforro

Minibike NESMÍ NA SILNICI. Protože zpravidla nemá SPZ, světla, blinkry a především není pro provoz na pozemních komunikacích homologován.

Navíc jej lze při běžné jízdě na pozemních komunikacích přehlédnout.

Další odpovědi
Kepler

Možné to je, ale protizákonné. Leda bys jezdil někde mimo silnice. Jedinou věc s motorem, na kterou nepotřebuješ řidičák, jsou motokola s výkonem max. 1 kW a konstrukční rychlostí max. 25 km/h.

RadekH.

ne