kotatko7891

je možne jestli ty michal david odepíše na dopis???

prosim odpovezte nekdo
Doplňuji:
a jakou kartu?? se ma podepsat celebrita

Nejlepší odpověď
Funna

celá věta je jeden zmatek…měla znít..Je možné, že mi Michal David neodepíše na dopis?…pokud jsi mu poslala takový zmatek, jaký jsi napsala sem, tak ti určitě neodepíše…

Další odpovědi
anonym

Chápu, ale nemyslím, že odepíše, možná někdo z fun clubu

Sarrow

Když jsem žádal celebritu o autogram, tak jsem ji poslal v obálce menší ofrankovanou obálku se svojí zpětnou adresou a vrátilo se mi všech 5 :)
Doplňuji:
Pokud to uděláš stejně, zvýšíš tím pravděpodobnost, že ti odepíše.

Drap

Mě určitě neodepíše, porotože jsem mu ani nepsal a ani psát nebudu. Není uplně jasné, na co se ptáš.

KerrKnock

Pokud posílám dopis celebritě, pošlu mu obálku ve které bude mimo mého dopisu také karta, kterou chci podepsat a ještě jedna menší obálka už se známkou a zpáteční adresou. Odpověděli mi vždy.
Doplňuji:
Na jakou kartu? No na podpisovou- to znamená,že si vytiskneš nějakou fotku, kterou bys chtěla aby ti podepsal. Protože ne každá celebrita sebou nosí stále podpisové karty.

briketka10

napiš např.na tuto adresu
požádej o podpis s fotkou
přidej obálku se svou adresou
a známkou
http://oficial­nistranky.cz/michal-david/

marci1

Pokud máš správnou adresu, zkus to a uvidíš. Myslím si, že autogram Ti pošlou.

Kelt

Nechápu slovo ty v otázce? Jestli se ptáš na sebe a mělo tam být mi, nebo mně, tak jsou možné dvě odpovědi. Je to možné, a není to možné.
Další možnost – ty má být ti, tobě. A odpověď, zase dvě možnosti, buď mi napíše, nebo mi nenapíše. ale já mu nepsal, ale mou adresu nemá.
Věta začíná malým písmenem, nedává smysl a na konci tři otazníky.

lota

Myslím, že to možné je. Ale dala bych si záležet co a jak píšu…

kotatko7891

???? jsem moc nepochopila kdyby jsem chtela zadat o autogram ????

anonym

koťátko, jaképak jsi národnosti? I strojový překlad z kteréhokoliv jiného jazyka by byl zřejmě pochopitelnější. Pokud chceš od Michala podepsat fotku, tak požádej některou z kamarádek, aby ho o to požádala za tebe. Takhle by to Michal nejspíš nepochopil.

briketka10

napiš na nějaké jeho stránky
např.tyto a požádej o podpis
s jeho fotografií 😁
http://oficial­nistranky.cz/michal-david/

cochee

Já jsem zase nepochopil, proč jsem Michal David. Viz tvou otázku.