Thomas1222

Je možné ještě dorůst ?

Dobrý den. Za měsíc je mi 17 let a měřím 186cm, vím že to bude znít trochu povrchně :)) ale rád bych dosáhl výšky přes 190cm. Chci se tedy zeptat, je možné, že bych to mohl do budoucna ještě dorůst ??

Nejlepší odpověď
nonnel

Můj kamarád má syna a ten 21 letech zabrzdil na 205 cm. Teď hraje basket v Americe.

Další odpovědi
marci1

V 17 letech je možné ještě vyrůst.

danyy

Podle wiki se průměrně roste do 19–20 let ale u každého to je jinak :)
doporučuji se podivat na wiki http://cs.wiki­pedia.org/wiki/R%C5%AF­st