Drap

Je možné i toto ??

Vypráví v pražské pivnici pan Karas: „Včera jdu odtud domů, a aby mi žena nenadávala, přede dveřma se potichu celej svlíknu, abych se mohl vplížit rovnou do postele. Vtom slyším: Ukončete nástup a výstup, dveře se zavírají – a celej byt mi ujel do tunelu!“

Nejlepší odpověď
anonym

Je to jen otřepaný pražský vtip, který je samozřejmě vymyšlený. A to hned ze 3 důvodů:
1)Všechny stanice jsou vybaveny kamerovým systémem, kde jsou zaznamenány různé rarity, ale tato ne.

  1. Při jakémkoliv potácení na hraně nástupiště a překročení bezpečnostní čáry, okamžitě zazní varování z reproduktorů a při neuposlechnutí by zasáhl dozorčí stanice nebo volá policii.
  2. I kdyby se nakrásně někdo svlékl opodál a při příjezdu soupravy se pokoušel nastoupit, buď by si ho cestující všimli, ale pravděpodobněji vyburcovali, aby se vzpamatoval a nejdřív se oblékl do šatů v náručí.

P.S. Mě se jedinkrát za mlada stalo, že jsem v pozdní noci ovíněn nastupoval do metra, kdy mi nechtíc sklouzla noha mezi vagón a hranu nástupiště a i když bych to sám zvládl, okamžitě mne za paži vytáhl vedlecestující, nechť mu Pán Bůh požehná.

Další odpovědi
anonym

pokud je člověk naprosto namol, tak je možné vše

iwetax

Teda, já už jsem pár pořádných opilostí zažila a taky vím spoustu pravdivích historek co lidé v opilosti udělali, tak bych řekla, že to může být pravda 🙂 . Známí se dokonce v opilosti vykakal na zábavě na židli, protože se myslel, že je na záchodě . http://www.you­tube.com/watch?v=l7PDSQm­Ky3I