romi1003

Je možné chovať burunduka a mať popri tom malého psa ktorého pri vypúšťaní burunduka po izbe dám do inej miestnosti ?

Doplňuji:
A ešte k kroteniu ako to je počas krotenia s čistením klietky ?

Nejlepší odpověď
www

To by neměl být nijak vážný problém, pes to ve vedlejší místnosti zvládne určitě i sám. Dokonce je možné, že si zvířata na sebe časem natolik zvyknou, že budou moci být oba v jedné místnosti volně. Je potřeba to vyzkoušet a oba svěřence náležitě pohlídat 🙂

Další odpovědi
Questman

Ano jde to.
Kdy už Slováci najdou server www.odpovede.sk ???