e1232851@trb

Je možné, aby se z heteráka stal homo?

Nejlepší odpověď
gecco

A myslíš sexuální orientaci (a) a nebo sexuální chování (b)??
😉

  1. sexuální orientace je vrozená, víceméně neměnná, ale nemusí být jasně vyhraněná (hetero vs. homo)
  2. sexuální chování se může v průběhu života měnit (často se i mění) a je závislé na životních okolnostech (např. na bezprostředně blízké společnosti daného jedince)

Další odpovědi
bolak

Je to možné, stačí aby o svatební noci objevil že jeho manželka má penis. Může se to stát.

sesednizkola

Zkus par let nemit nic s holkou a uvidis jak ti po par pivech prijde samec k chuti. Samozrejme, ze nemluvim z vlastni zkusenosti. Pocitam ale radsi ve vsem s horsim at se stane cokoliv.

zjentek

Z heterobuzeranta určitě.