Silvushka2

Je mozne, abych s nim byla a necekala az do 18???

Ahoj, je mi 15 a mému priteli 18. Chci s nim uz bejt! A nechci cekat az do 18! Je to mozne?
Doplňuji:

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Oficiálně ještě nejste ani náhodou plnoletá, to budete až v těch 18. Do té doby za Vás nesou plnou zodpovědnost Vaši rodiče.
Jinými slovy, jsou to oni, koho byste se měla na podobné věci ptát. Pokud Vám to oni dovolí, pak prosím. Nicméně se obávám, že to neudělají. Já osobně bych tedy svému dítěti něco podobného nedovolila ani náhodou. Nejde totiž jen o to zda budete bydlet s fyzicky s nimi nebo s někým jiným, ale o vaši bezpečnost – v různých směrech, to snad nemusím rozepisovat.

Další odpovědi
anonym

a proč by to nešlo? :D:D:D Pokud se snim nechceš brát, tak je to úplně jedno.

annakolmanova1

15let to je nejkrásnější věk.A to člověk chce bejt honem dospělej a moc nepřemejšlí,asi bych počkala stím bydlením.Jestli vás přítel miluje tak si počká až budete plnoletá a tak taky poznáte co opravdu k sobě cítíte.Asi bych ještě počkala ale to záleží jen na vás.