štamgast

Je možné, aby žena měla fousy?

Doplňuji:
Já nemyslím fousatá ženská jako povahové přirovnání.

Nejlepší odpověď
anonym

Ženy mohou mít nejenom vousy, ale i plnovousy.

Zdroj: http://zena-in.cz/clanek/zeny-s-plnovousem/ka­tegorie/spolec­nost

Další odpovědi
hanulka11

jistě ,pokud má hormonální poruchu mohou narůst i vousy

quentos

Vy jste ještě neviděl babku s knírkem? Takovejch je požehnaně … v pokročilém věku přibývá ženám testosteronu a tudíž i mužských druhotných pohlavních znaků.
Pokud narážíte na skutečně plnohodnotný porost na tváří, to je možné, jak už bylo uvedeno, jen při hormonální poruše. Nejslavnější ženou stiženou touto poruchou je nejspíš sv. Starosta… když vyloučíme „Boží původ“ jejího plnovousu

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Svat%C3%A­1_Starosta

Damiana

Říká se, že vousy rostou hlavně ženám, tzv. jižního typu. Tmavé oči i vlasy – výrazné ochlupení celého těla, něco na tom bude – když přidáš ještě zvýšenou produkci testosteronu, menopauzu (tam se ale přidá i řídnutí vlasů), ale paradoxně prý občas knírek „vyraší“ i v těhotenství – je to zkrátka hormonální záležitost. Pokud v těle nastane hormonální nerovnováha, má to vždy za následek nějakou neplechu – a ty „fousy“ jsou snad tou nejmenší…
Jo a slyšela jsem někde, že prý vousaté ženy jsou nějak hodně náruživé… No, tomu i věřím. Řekla bych, že nápadníci se moc nepohrnou…

annas

Žena může „být vousatá“ – přenesený slangový výraz.
Význam: i když žena ráda opakuje staré, dávno známé, otřepané fráze, mnohdy je i pichlavá, ostrá, bodlavá.

Poznámka: Když se ve filmu objeví nějaká „vousatá zápletka“, jde o člověka, který je někomu nápadně podobný a vydává se za druhého.

Etymologie a PSJC
Doplňuji:
Otázku jsem špatně pochopila, ale svou odpověď nechávám, protože může někomu posloužit třeba v budoucnu.

mosoj

Ty jsi ještě nikdy neviděl fousatou ženu ? Když může mít pindíka !

Fyzik

Ano, a trpí tím zejména učitelky ze základní školy.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delate-kdyz-vidite-uplne-spatnou-odpoved
Přes zdůraznění, že se jedná o porost, někteří tvrdošíjně odpovídají mimo.

www

U těch „některých“ je to už klasika. Všemu se totiž dá dát jiný smysl a pak hrrr na palce ! 😁

anonym

Otázka není jazyková, ale obsahová – jinak by byla v rubrice Jazyky.

anonym

A jistý duální v. palcuje jak pominutej.