Pixma

Je možné, aby vlastník stránek dostával peníze jen za to, že někdo vloží otázku nebo odpověď?

Tak to proto tu je takových nesmyslných otázek i odpovědí. Vlastník stránek si mne ruce a admini nechávají O&O bez povšimnutí!

Nejlepší odpověď
led

zjednodušene.
Ano, aj za to.
Vzhľadom na to, že po každom palčeku, hviezdičke, vložení príspevku sa zobrazovaná stránka aktivizuje znova, počíta sa to aj ako nové zobrazenie reklamy. Za reklamu sa platí podľa hodnoty „rating“ stránky v závislosti aj na počte klikov.

„Rating (angl. hodnocení; vysl. [rejtink]) je nezávislé hodnocení různých subjektů, které je řadí do několika kategorií a dovoluje tak přibližné srovnání, případně i vytvoření pořadí (ranking).“ https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rating

Další odpovědi
Cenobita

Ne, takto to běžně nefunguje, je to založené na zobrazování reklamy.

anonym

Pokud to bude zpoplatněné, tak ano.