Minas

Je možné, aby v 15 letech letěl bratr sám do ciziny?

Bratrovi je 15 a chce sám letět do Švédska a zpátky. Bude tam cca 4 dny. Angličtinu ovládá dobře. Je možné ho pustit? Musí rodiče něco podepsat?

Mistře, ptal jsem se, protože se za tu dobu může leccos změnit, sám vím, že se to tu probíralo ;)

Nejlepší odpověď
gecco

Dosud je tu cca 4.4 × 103 zodpovězených dotazů na toto téma…
:-OOO
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=cestrov%C3%A1n%­C3%AD%20do%2015%20let%20­cizina
____________
Mistře – stáří některých odpovědí se pohybuje v řádu dnů – stačilo by se jimi browsnout…