VLAĎUŠKA

Je možné, aby téma rakovina bylo umístěno do anket a zábavy / na stránkách odpovědi.cz/?

Připadá mi to jako ignorantství.
Doplňuji:
Otázku jsem přesunul do kategorie ZDRAVÍ

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pro-diplomovou-praci-hledam-zeny-ktere-uspesne-bojovaly-s-rakovinou-prsu

Btw: a tuto vaší otázku jsem s dovolením přemístil do odpovídající kategorie, tedy Ostatní.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
quentos

My už se tu ničemu nedivíme :{/>

Další odpovědi
panenka

Souhlasím s kolegou za tu dobu co tu jsme se tu už ničemu nedivim.Jsou tu uživatelé kteří se tim baví a bavit budou a pokud admin nezasáhne tak se tu bohužel s timto budeš setkávat často.

mosoj

Není to otázka a tak podle pravidel nemá na hlavní stránce co dělat. Rakovinu mám ( ne prsu)a zařazení otázky mě vůbec nepobouřilo. Podstatný je obsah otázky a ten je na úrovni !!