Elly

Je možné aby spolu chodili dva lidé, když oba dva mají rovnátka?

Vím, že to je divná otázka, ale zanedlouho budu nosit rovnátka. Můj přítel je má také. Četla jsem, že když se třeba dva s rovnátkama líbali, zasekli se do sebe a pak je museli nějak kleštěma „rozstřihnout“ od sebe. Může se to stát?

Nejlepší odpověď
sevos

Samozřejmě,bývají desítky případů ročně.

Další odpovědi
fcoop

Proč by nemohli? Lidí,co spolu chodí a mají rovnátka může být v podstatě neomezené množství.

Informace a postřehy „z terénu“:
http://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=155772

arygnoc

aspoň bude sranda.

;)

stáva sa i horšie, pamätám si zážitok, keď sa dvaja zasekli „pri tom“ na pláži a kúpalisko sa potom bavilo, ako ich spoločne odnášajú na nosítkach.

anonym

Třeba mezi vámi přeskočí jiskra!

www

Zkušenosti nemám, mrkni proto do zdroje 😉 :

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=rov­n%C3%A1tka+a+l%C3%AD­b%C3%A1n%C3%AD&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Conchus

Tak si je zkuste sundat, ale nesmíte si je posléze splést

anonym

To ses přihlásila kvůli takové otázce? Elly, tak to tě někdo ale hodně zblbnul. Rovnátka jsou většinou sundávací, tak není problém to řešit před tím, než půjdeš na rande bez nich. No a pokud je budeš mít na pevno, tak na to budete s přítelem muset myslet a být trochu opatrní.
Uvědom si, že když se dva lidé mají rádi, tak jim nevadí ani skutečné fyzické vady, natož taková pomíjivá záležitost, jako je nošení rovnátek.
Neboj, tak hrozné to nebude. Jenom francouzské polibky budou muset být trochu kontrolované.