Yavin

Je možné, aby se nezletilý zúčastnil soutěže, která je až od 18 let?

Třeba s písemným souhlasem zákonného zástupce?

Myslím, že pokud to pravidla soutěže výslovně nezakazují, tak by to snad mohlo jít.

Nejlepší odpověď
Quimby

Tím, že je to od 18let, tak je to právě výslovně zakázáno,resp. povoleno jen pro dospělé lidi a souhlas rodičů na tomhle nic nezmění.

Další odpovědi
ivzez

Je-li v propozicích soutěže uvedena věkovou kategorii od 18 let,
nemusí už účast mladších soutěžících zakazovat další pravidla.
Nesplňuje-li někdo předpoklady/po­žadavky nutné k účasti,
nemůže se soutěže zúčastnit.