panenka

Je možné aby se mi z PC vytratily fotky při založení druhého účtu v Pc?

Dobrý večer dnes jsem dětem zakládala účet na PC když jsem jim ho založila tak jsem Pc na chvíli vypla jak jsem pak přišla přihlásila se ale ukázalo se mi tam účet dětí místo mého obrazovka při zapnutí byla chvíli černá pak se to konfigurovalo a objevila se mi tapeta Windows když jsem si pak vše kontrolovala zjistila jsem že nemám poštáka,Ccleaner místo česky mám anglicky a fotky s písničkami které jsem tam měla byli taky pryč .Dala jsem Start hledat a nic tak jsem si fotky z pamětové karty dala znovu do PC můžete mi prosím napsat co se stalo?a kde bych to mohla mít?děkuji
Doplňuji:
Správcem počítače jsem já ale když jsem hledala své písničky přes Start-hledat co jsem na PC měla a fotky tak jsem nenašla bohužel nic je opravdu možné aby se mi to zmizelo?

Nejlepší odpověď
Vladdy

Je nepravděpodobné, že by se fotky „SAMY“ ztratily. Vytvoření uživ.účtu je běžná záležitost.
Když vypustím ty legrace okolo vytvoření dočasného nebo náhradního profilu, tak bych postupoval následovně (rozděleno podle systémů Windows)..
Windows 95,98,Me – složka C:\Windows\Profiles
Windows 2000,XP – složka C:\Documents and settings
Windows Vista, 7 – složka C:\Users

V těchto složkách se (ve výchozím nastavení) vytváří podsložky jednotlivých uživatelů, které dále obsahují Dokumenty, Plochu atd.

S admin. právy se do nich v Průzkumníku podívejte a ukáže se, zda opravdu „zmizely“. :)

(pozn.: možná si budete muset v Průzkumníku nastavit zobrazování skrytých/systé­mových složek. Nastavení(/Us­pořádat) – Možnosti složky – [povolit zobrazování skrytých/systé­mových složek] )

Další odpovědi
anonym

Přihlaste se jako administrátor. Pak už při hledání objevíte svoje věci.

led

Užívateľský účet s obmedzenými právami nemôže vstúpiť do dokumentov iného účtu. Jedine účet s admin.právami má túto možnosť