Pokročilý

Je možné,aby přítelkyně byla těhotná ikdyž jsme měli ochranu(kondom) a ze mě nic nevyšlo?Je to možné že je v tom?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

splň mi prosím jedno jediný přání, počkej s dalším sexem aspoň do toho věku, kdy vás ve škole budou učit na biologi rozmnožování

ale abys neřekl, že jsem na tebe zlej, dám ti zdarma jednu lekci: k oplodnění ženy je mimo jiné zapotřebí mužské semeno ... takže jestliže z tebe "nic nevyšlo" => co z toho plyne? dobře, nebudu tě trápit a odpověď ti radši napíšu = bez semene nejsou děti

Další odpovědi:

I přesto je to možné. Kondom mohl být vadný. Jste si jist, že jste ho nepoužil pozdě?

Zlatý

Epsone, to už je skoro čtrnáct dní, co má tvá přítelkyně zpoždění. Radila jsem ti těhotenský test a návštevu gynekologa. To ji máme vyšetřovat my tady? Zbláznil ses? Mazej do lékárny a pak s ní k doktorovi!

Je to možné, třeba to bude černoušek.

Pokročilý

Tak jestli říkáš,že z tebe nic nevyšlo :-) a ještě si měl kondom,tak ano může být těhotná taky,ale s někym jinym.

Bronzový

Možné to je! Třeba ji oplodnil Duch Svatý !

Bronzový

Pěkně "v tom" lítáš.
Předpokládám že za tvé otázky je zodpovědný nízký věk a její ještě nižší. Za jejím těhotenstvím stojí strach a jediné čeho jste dosáhli je ztráta panenství a panictví :-) Počkej. Choďte na procházky na čerstvý vzduch a povídejte si co byste dělali kdybyste nějaké dítě měli. (nemyslím tím co udělat abyste se ho zbavili)
Je dobře na tyto otázky znát odpověď ještě před nákupem kondomu.
Jak sis mohl všimnout nejistota nepřináší moc radosti a štěstí.

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Chudák Epson, vy jste mu teda dali... :-D
Jak tohle dopadne...?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.