Avatar uživatele
Klarisa

Je možné,aby partner změnil svou partnerku?

Znám lidi,kteří byli úplně jiní-povahově,když byli sami a když si našli lásku a začali s ní žít se úplně změnili.spíše k horšímu,převzali na sebe povahu partnerky,začali být více na peníze,přestali komunikovat se svými přáteli a začali přátelit s přáteli partnerky ikdyž je nesnášeli.Jedna paní se mě ptala,že nechápe proč její syn s ní už několik let nekomunikuje.Od té doby co se oženil,postupem času se k ní přestal znát.Ptala se mě jestli je možné,aby byl zakletý něco jako vúdú,protože jeho žena je čarodějnice,je zlá a může za to,že se sní její syn nebaví.Je mi té staré paní líto je tak sama,je to zlatý člověk,který věří v boha.Nevím jak jí pomoci a co ji říct.Je z toho nešťastná a asi má z toho nemocné srdíčko.Nechápu bezcitnost jejího syna a snachy.Oni ji snad nepůjdou ani na pohřeb,protože se to ani nedoví,že umřela.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, BENYTA, rynek878 před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Existuje rčení, že když vstupujete do manželství, ale i do partnerského svazku, omezíte svoje práva na polovinu a znásobíte si povinnosti. Má-li svazek dobře fungovat, musí se podobat ozubeným kolečkům, která do sebe zapadají, ale s nezbytnou vůlí a tolerancí, jinak se zadřou ložiska.
V průběhu soužití partneři na sebe určitě působí a to velmi intenzivně a logicky převáží rysy dominantního jedince /dobré nebo špatné/.
Nejsem si jist, je-li pravda, že se partneři dokonce začnou po čase sobě podobat?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
simondea

Myslim, že ludia sa menia pocas celeho života. Ak sa vsak niekto zmeni koli partnerovi takym zasadnym a nie prave dobrym sposobom, je to asi velmi nevyrovnany clovek, priam zavisly na partnerovi a jeho voli, nazoroch a zivotnom style.Musi na to vsak prist sam, a aj ked to staru damu boli, co je mi velmi luto, nic nezmeni. Moze mu len dat najavo svolu lasku a cakat, kedy syn dostane"rozum".

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
9 řemesel

Jen doplním:ano ,je pravda , že se dost často lidé s velkým věkovým rozdílem začnou přibližovat i svým vzhledem.Ženě sice nenarostou vousy, leč u o dost staršího pána začne „vypadat na víc“.Ale i opačně , postarší dáma vedle „mladíka“, a někdy by to šlo i bez úvozovek,jaksi zůstává stejná …To vše jsem za dost dlouhého života viděl nesčetněkrát!!­.(A co si takhle vzpomenout na poslední dny kr.Davida , i tam u starce zabralo mládí…).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek