Avatar uživatele
BEAES

Je možné, aby někdo dokázal číst myšlenky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, mojitek, aramah, anonym před 4940 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

To snad ne! to by mi tak scházelo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jistě že je to možné. Ovšem je na to potřeba mít dar shůry.
Pak je ještě druhá možnost, jak tu uvádí kolegyně – mezi lidmi, kteří jsou si velmi blízcí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

To určitě je možné. My jsme s dcerou napojené stále -já ji něco píšu a ona říká jak to víš zrovna o tom přemýšlím apod..... u nás to funguje ale jen z mé strany a u ní. Jinak se mi to zatím nepotvrdilo s někým jiným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

To ne ze je mozne,to je dokonce jiste.Tak jak nekteří maji hudebni sluch,nekdo fotografickou pamet,jiny vam zase vypocita nasobek nebo odmocninu z hlavy,jiny si precte stranku z knihy a zopakuje to pozpameti,tak nekteří umi cist myslenky.To ze neco nechapeme to neznamena ze to mozne neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Co potřebuješ vědět? :D:D
Ale jinak si myslím, že snad ne. Přestože někdy mají dva lidi ve stejný okamžik stejnou myšlenku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Dá se to, pokud s tím člověkem jste v kontaktu nebo řešíte společné problémy nebo na úřadě těsné před zavírací dobou uhodnete, co si myslí ta za přepážkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Ted tu byl,zase jdete s tim patentem pozde.
„Jara Cimrman“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já si myslím,že telepatické schopnosti máme všichni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Přání otcem myšlenky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Myslím že v základních emočních situacích lze vyčíst myšlenky člověka.Jinak čtení myšlenek v pravém slova smyslu nejde.

Zdroj: Jinak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek