BEAES

Je možné, aby někdo dokázal číst myšlenky?

Nejlepší odpověď
aramah

To snad ne! to by mi tak scházelo.

Další odpovědi
quentos

Jistě že je to možné. Ovšem je na to potřeba mít dar shůry.
Pak je ještě druhá možnost, jak tu uvádí kolegyně – mezi lidmi, kteří jsou si velmi blízcí…

hanulka11

To určitě je možné. My jsme s dcerou napojené stále -já ji něco píšu a ona říká jak to víš zrovna o tom přemýšlím apod..... u nás to funguje ale jen z mé strany a u ní. Jinak se mi to zatím nepotvrdilo s někým jiným.

mojitek

To ne ze je mozne,to je dokonce jiste.Tak jak nekteří maji hudebni sluch,nekdo fotografickou pamet,jiny vam zase vypocita nasobek nebo odmocninu z hlavy,jiny si precte stranku z knihy a zopakuje to pozpameti,tak nekteří umi cist myslenky.To ze neco nechapeme to neznamena ze to mozne neni.

Miroslavst

Co potřebuješ vědět? :D:D
Ale jinak si myslím, že snad ne. Přestože někdy mají dva lidi ve stejný okamžik stejnou myšlenku.

verka

Dá se to, pokud s tím člověkem jste v kontaktu nebo řešíte společné problémy nebo na úřadě těsné před zavírací dobou uhodnete, co si myslí ta za přepážkou.

FOG

Ted tu byl,zase jdete s tim patentem pozde.
„Jara Cimrman“

oskar

Já si myslím,že telepatické schopnosti máme všichni.

anonym

Přání otcem myšlenky.

ten který je

Myslím že v základních emočních situacích lze vyčíst myšlenky člověka.Jinak čtení myšlenek v pravém slova smyslu nejde.

Zdroj: Jinak