Avatar uživatele
quentos

Je možné, aby na CD přehrávači CHYBĚL vstup pro sluchátka???

Se mi možná budete smát, ale fakt ho nemůžu najít. Na žádném z obvyklých míst, kde by ho rozumný člověk hledal, není :{(>
Doplňuji:
Philips AZ1316 CD SoundMachine

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NotFound

Pokud je to nějaký stolní přehrávač, tak se to stát klidně může – třeba má jen výstup na reproduktory (cinch, dratove svorky).
Jaký je to typ? Třeba ho najdu…
Doplňuji:
Výrobce evidentně šetřil – podle manuálu a fotek to vypadá, že opravdu výstup nemá…

Upravil/a: NotFound

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Na značkovém zboží by chybět neměl, ale nevím u koho nakupujete 🙂 U některých „výrobců“ je možné všechno.
Doplňuji:
Hm, tak to je možné, že je opravdu nemá. Já mám podobný Panasonic ten má výstup na mikrofon. Jdou do něho ale i sluchátka! Dívala jsem se na ten tvůj, ale phones mí to tam nikde nevyhodilo.

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Je to možné, výrobce ušetřil na materiálu i pracnosti, běžná věc. Zručný bastlíř domácí umí doinstalovat jack zásuvku stereo 3.5 mm,
zapojí se přes vhodné odpory (500–1000 Ω] k výstupu pro repro a ty se samočinně odpojí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

NotFound: … aspoň jsi mi potvrdil, že ještě nejsem slepej :{)> ale to je teda vrchol, měl jsem za to, že výstup pro sluchátka je samozřejmostí. Člověk se pořád učí :{(> každopádně dík

před 4507 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika