quentos

Je možné, aby na CD přehrávači CHYBĚL vstup pro sluchátka???

Se mi možná budete smát, ale fakt ho nemůžu najít. Na žádném z obvyklých míst, kde by ho rozumný člověk hledal, není :{(>
Doplňuji:
Philips AZ1316 CD SoundMachine

Nejlepší odpověď
NotFound

Pokud je to nějaký stolní přehrávač, tak se to stát klidně může – třeba má jen výstup na reproduktory (cinch, dratove svorky).
Jaký je to typ? Třeba ho najdu…
Doplňuji:
Výrobce evidentně šetřil – podle manuálu a fotek to vypadá, že opravdu výstup nemá…

Další odpovědi
Damiana

Na značkovém zboží by chybět neměl, ale nevím u koho nakupujete 🙂 U některých „výrobců“ je možné všechno.
Doplňuji:
Hm, tak to je možné, že je opravdu nemá. Já mám podobný Panasonic ten má výstup na mikrofon. Jdou do něho ale i sluchátka! Dívala jsem se na ten tvůj, ale phones mí to tam nikde nevyhodilo.

lexx

Je to možné, výrobce ušetřil na materiálu i pracnosti, běžná věc. Zručný bastlíř domácí umí doinstalovat jack zásuvku stereo 3.5 mm,
zapojí se přes vhodné odpory (500–1000 Ω] k výstupu pro repro a ty se samočinně odpojí.

quentos

NotFound: … aspoň jsi mi potvrdil, že ještě nejsem slepej :{)> ale to je teda vrchol, měl jsem za to, že výstup pro sluchátka je samozřejmostí. Člověk se pořád učí :{(> každopádně dík