Zlatý

Je možné, aby na CD přehrávači CHYBĚL vstup pro sluchátka???

Se mi možná budete smát, ale fakt ho nemůžu najít. Na žádném z obvyklých míst, kde by ho rozumný člověk hledal, není :{(>
Doplňuji:
Philips AZ1316 CD SoundMachine

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Pokud je to nějaký stolní přehrávač, tak se to stát klidně může - třeba má jen výstup na reproduktory (cinch, dratove svorky).
Jaký je to typ? Třeba ho najdu...
Doplňuji:
Výrobce evidentně šetřil - podle manuálu a fotek to vypadá, že opravdu výstup nemá...

Další odpovědi:

Zlatý

Na značkovém zboží by chybět neměl, ale nevím u koho nakupujete :-) U některých "výrobců" je možné všechno.
Doplňuji:
Hm, tak to je možné, že je opravdu nemá. Já mám podobný Panasonic ten má výstup na mikrofon. Jdou do něho ale i sluchátka! Dívala jsem se na ten tvůj, ale phones mí to tam nikde nevyhodilo.

Stříbrný

Je to možné, výrobce ušetřil na materiálu i pracnosti, běžná věc. Zručný bastlíř domácí umí doinstalovat jack zásuvku stereo 3.5 mm,
zapojí se přes vhodné odpory (500-1000 Ω] k výstupu pro repro a ty se samočinně odpojí.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

NotFound: ... aspoň jsi mi potvrdil, že ještě nejsem slepej :{)> ale to je teda vrchol, měl jsem za to, že výstup pro sluchátka je samozřejmostí. Člověk se pořád učí :{(> každopádně dík

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.