jennysh

Je možné,aby mladistvý byl na ženy ve věku 30 let,nebyla to školní láska,ale prostě viděl tento věk s nadhledem…

na lepší život,a mít elán se přiučit zase něco nového.
Doplňuji:
Ptám se proto,protože málo kdo to tak má,neznám nikoho takového v mém okolí,a proto se ptám,jestli vám to přijde zajímavé, a nebo zcela normální.

Nejlepší odpověď
quentos

nic není nemožné, obzvlášť v milostném vkusu.

Další odpovědi
dědapetr

Je jedno přísloví:„Láska kvete v každém věku.“

Deli

Myslím, že ze strany mladistvého by to byla touha poznat zralou ženu, přiučit se… Takovej nadhled, aby ji vzal sebou mezi své kamarády – to žádnej nemá 🙂