N. a D.

Je možné, aby mi vybouchl notebook z důvodu přehřátí?

Jaká nejhorší věc se může stát přehřátému notebooku?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vybouchnout nebo zahořet ti může baterie ( Lion AKU) v notebooku , pokud selžou ochranné obvody v baterii.

Další odpovědi
McArthur

Samotné tělo notebooku při přehřátí provede rychlé vypnutí, aby nedošlo k nejhoršímu, tj. vyhoření z důvodu přehřátí. Výbuch ale není pravděpodobnobný.

V minulosti se ale mnohokrát stalo, že explodovala baterie nebo napájecí adaptér. Originální díly jsou pod kontrolou a prakticky všichni velcí výrobci mají program na bezplatnou výměnu zjištěných vadných komponent. Problém může nastat u neoriginálních dílů, které nejsou pod takovou kontrolou.

ivzez

Není to pravděpodobné.
Přehřátý NB se spíše vypne.

anonym

Ne :D Vybouchnout ti opravdu nemůže, může se poškodit ve vnitř a spálit se, ale novější notebooky se sami od sebe vypnou, když se už přehřívají, aby s neepoškodil notebook