MirKop

Je možné, aby měla spolužačka dvojnici herečku ( a celkem známou)?

Chodí se mnou do školy a šíleně je podobná herečce, která hrála Zuzanu ve filmu Letopisy Narnie, je možné, aby byla taková ta ,,dvojnice,,?
Doplňuji:
Asi jsem to špatně formulovala, ale evidentně jste to pochopili… Prostě je té herečce podobná ( až na to, že je mladší), říká se přece, že někde na světě máme dvojče…

Nejlepší odpověď
arygnoc

zvyčajne sa to formuluje presne naopak.

viete si predstaviť, že by ste katke holanovej (alebo inej herečka) povedal:

  • jéé, vy ste celá naša janka novákovie? (z hornej dolnej)

viete čo by vám asi tak povedala?

;-Q

Další odpovědi
anonym

Každý má prý svého dvojníka, takže i tvá spolužačka, nevidím jediný důvod, proč by se to mělo psát správně opačně? Tak prostě spolužačka má dvojnici herečku.

klumprt

Ano. Je to možné. Mimochodem, včera jsem viděl dvojníka Radovana Krejčíře, akorát tak o dvacet let mladšího.

Lamalam

Bývá to naopak. Ta herečka může mít dvojnici, kterou je tvoje spolužačka. Moje mladší sestra je také „téměř dokonalou“ kopií jedné známé herečky.

led

V tom je čaro a presvedčivosť umenia, že herečky (no dobre, tak aj herci) sa dokážu podobať skutočným ľuďom. Je to pochvala hereckému ich výkonu.
Tej spolužiačke sa podobá Zuzana z filmu Letopisy Narnie, alebo herečka, ktorá ju hrala? V tomto je totiž rozdiel, herečka v civile mnohokrát vyzerá ináč než jej postava vo filme.
Ale ako píše arygnoc, veľakrát je to naopak, ľudia sa snažia byť dvojníkmi známych osobností.

anonym

je to ona?
tak to asi dívko netuším…https://­www.google.cz/se­arch?q=Letopi­sy+Narnie+zuza­na&biw=1051&bih=495&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=QaQ­XVd2XOZHaaIH-gZAB&ved=0CAYQ_A­UoAQ

anonym

arygnoc
dopiš to prosím, co by herečka řekla, že je to milé, že to nevěděla a že by ji ráda viděla? To by řekla?