Avatar uživatele
MirKop

Je možné, aby měla spolužačka dvojnici herečku ( a celkem známou)?

Chodí se mnou do školy a šíleně je podobná herečce, která hrála Zuzanu ve filmu Letopisy Narnie, je možné, aby byla taková ta ,,dvojnice,,?
Doplňuji:
Asi jsem to špatně formulovala, ale evidentně jste to pochopili… Prostě je té herečce podobná ( až na to, že je mladší), říká se přece, že někde na světě máme dvojče…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

zvyčajne sa to formuluje presne naopak.

viete si predstaviť, že by ste katke holanovej (alebo inej herečka) povedal:

  • jéé, vy ste celá naša janka novákovie? (z hornej dolnej)

viete čo by vám asi tak povedala?

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Každý má prý svého dvojníka, takže i tvá spolužačka, nevidím jediný důvod, proč by se to mělo psát správně opačně? Tak prostě spolužačka má dvojnici herečku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Ano. Je to možné. Mimochodem, včera jsem viděl dvojníka Radovana Krejčíře, akorát tak o dvacet let mladšího.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Bývá to naopak. Ta herečka může mít dvojnici, kterou je tvoje spolužačka. Moje mladší sestra je také „téměř dokonalou“ kopií jedné známé herečky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

V tom je čaro a presvedčivosť umenia, že herečky (no dobre, tak aj herci) sa dokážu podobať skutočným ľuďom. Je to pochvala hereckému ich výkonu.
Tej spolužiačke sa podobá Zuzana z filmu Letopisy Narnie, alebo herečka, ktorá ju hrala? V tomto je totiž rozdiel, herečka v civile mnohokrát vyzerá ináč než jej postava vo filme.
Ale ako píše arygnoc, veľakrát je to naopak, ľudia sa snažia byť dvojníkmi známych osobností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je to ona?
tak to asi dívko netuším…https://­www.google.cz/se­arch?q=Letopi­sy+Narnie+zuza­na&biw=1051&bih=495&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=QaQ­XVd2XOZHaaIH-gZAB&ved=0CAYQ_A­UoAQ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

arygnoc
dopiš to prosím, co by herečka řekla, že je to milé, že to nevěděla a že by ji ráda viděla? To by řekla?

před 3314 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek