ponovotny

Je možné aby měla paní Bobošíková na podpisových arších 50tis relevantních podpisů, když jí volilo celkem 120tis voličů?

Doplňuji:
když ještě uvážím 10 kandidátů X 50tis. podpisů tak 8% voličů je podepsaných na arších – tady je možné všechno

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by ne, nevidím na tom nic zvláštního. To, že podepíši někomu kandidatůru, ještě neznamená, že ho budu volit.

Další odpovědi
Alesh

Buďto 1) je zkrátka našla
nebo 2) se ji pár lidí podepsalo a pak volili někoho jiného
nebo 3) část podpisů byla „fake“
… a nejspíš to bude kombinace všech tří bodů.

manon

Je s podivem, že ji vůbec někdo volil.

Jinak myslím, že to možné je, protože téměř všichni voliči se asi rekrutovali ze členů její strany a blízce provázaných osob. Tak lze sbírat třeba po stranické linii…