gabuska79

je mozne aby me zahrnuli do exekuce manzela z roku1994.kdyz jsme se vzali az v r.2001 a v 94 jsem ho ani neznala.dekuji

Nejlepší odpověď
Děda Louda

To půjde asi velmi obtížně. Nejsi totiž jeho majetkem.

Další odpovědi
aramah

Není nad jasnou odpověď že?
K otázce ne.

Drap

Tebe do exekuce zahrnout nejde. Jiné je to s majetkem. Exekuce řeší současný majetek a ten máte s manželem společný /alespoň předpokládám že máte SVM/ Takže může se to dotknout i tvého současného majetku.

jaza

Blbě položená otázka, ale asi rozumím. Pokud při exekuci majetku prokážeš dokladem co jsi si pořídila před s%natkem, tak to by nemělo být do exekuce zahrnuto. Ale musí to být průkazné. Ostatní věci, popř. nemovitosti, které jste si pořídili v době manželství se do exekuce zahrnují, jde o SJM = společné jmění manželů. Bohužel.