carpediem

Je možné aby mě Vodafone podvedl?

Mám od nich innternet „na domma i na chalupu“ jedná se o wifi připojení bez kabelu, při objednávce píšou o něm toto:

"Připojení bez kabelu

Užívejte si rychlý WiFi internet bez jakýchkoli limitů."

Jde mi o to bez jakýchkoli limitů!!!

Před pár dny se mi innternet úplně zpomalil a když jsem volala na tu jejich linku, tak mi řekli, že jsem vyčerpala data na stahovánní.

Pokud mám internet bez jakýchkoliv limitů, jak můžu vyčerpat data na stahování???

http://www.vo­dafone.cz/pri­pojeni-bez-kabelu/

Všem předem děkuji za názor:-)
Doplňuji:
Jde mi o to slovní spojení „bez jakýchkoli limitů“

Pokud bez limitů, jak mi můžou dát limit???

Nejlepší odpověď
arygnoc

treba čítať podmienky:

" Je tarif neomezený, nebo má datový limit (FUP)?

Tarif Připojení bez kabelu není omezen datovým limitem (FUP). Vodafone používá pokročilý systém řízení datového provozu, který zajišťuje, aby některé druhy datového provozu nesnižovaly kvalitu služby ostatním uživatelům. Tento systém řízení provozu ovlivňuje především rychlost přenosu a sdílení velkých souborů (tzv. file sharing a P2P přenos) a kontinuální přenos audio-vizuálních materiálů (tzv. streamování a videotelefonie). Z tohoto důvodu může u těchto typů datového provozu dojít k dočasnému snížení rychlosti až na 256 kbit/s pro stahování i odesílání."

ale – z uvedeného je jasné, že ste špízovaný u každého bajtu, takže s nejakým sťahovaním filmov či dokonca zdieľaním siete (p2p) nepočítajte.
tam vás proste veľmi rýchlo obmedzia, čo sa týka rýchlosti pripojenia.

technicky vzaté, ak vás obmedzia na rýchlosti, podmienky zmluvy neporušili.
nesmú vás ale odpojiť.

;-Q

Další odpovědi
Funna

tohle slovíčkaření je sporné…ty myslíš, že bez limitu znamená bez omezení FUP…oni to staví na tom, že nejsi omezena tím, jestli jsi na chatě, nebo doma…ale nějak nechápu, proč se tak divíš…pokud si něco sjednáváš, tak by ses přece měla informovot na všechny podrobnosti, a nevěřit nějakému všeobecnému heslu…a ve tvé samomoobsluze na Vodafone by všechny tyhle informace měly být uvedené…
a že je tam nějaké omezení se dá najít i na netu – cituji:
Jaký je FUP?
Vodafone se chlubí „novým“ Připojením bez kabelu, ale už se nechlubí, jaké je datové omezení (FUP). My jsme ale zjistili, že s FUPem to není vůbec špatné. Ke službě Připojení bez kabelu je poskytován Clever FUP 30 GB. Do datového limitu se počítá datový provoz P2P (torrent), file transfer (RapidShare, Dropbox…), streemování videa a audia (Youtube, Vimeo…). Naopak se do limitu nepočítá prohlížení internetu, posílání emailu, aplikace pro komunikaci (ICQ, Skype…), web aplikace (Facebook, Google Mapy…)

Zdroj: http://www.ad­sl.cz/clanky/vo­dafone-pripojeni-bez-kabelu

Emefej

Podvod to není, jde jenom o využití ustanovení šikovně postavené smlouvy.

zjentek

ano ..za každým velkým majetkem je podvod