Lásenka

Je možné, aby dítě bylo exmanžela, když jsme rozvedni a nemáme spolu nic?

Prý ze zákona jo, nevíte jak to je a o jaký zákon jde? Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud jsem správně pochopil, porodila jste dítě v určité době od rozchodu. Ano zákon stanoví určitou dobu (nyní jen odhaduji-300dní), po kterou je otcem váš expartner.
Je to v zákoně o rodině, ale bližší podrobnosti sdělí třeaba někdo jiný nebo dohledejte.

horakupavel

nu na ttohle je neidealnejsi test dna.ale nemusi vzdy vyjiti pokud se narodilo v dobe kdy jste se rozchazely a vi vite ze jste vtej dobe mnela jeste jiny pomer .pak bych test doporucil automaticky .v opacnem pripade by se tomuselo brati pres pravniky a to je vdnesni dobe dost draha zalezitost.a na dite ma vzdy pravo matka az se prokaze ze je skutecne otec vas exmanzel pote muze zazadati svereni ditete do vlastni pece ale zaroven pokud dosud nedaval na alimenty tak mu muze hrozit aj vezeni za nezajem.
zadnej zakon neni ktery by primo urcoval ci je dite jen test dna ktery v dnesni dobe stoji 6500 vpripade soukromeho zjistovani otcovstvi a 15000kdyz se dela pres soud .zalezi jen na vas jestly stimto chcete pokracovati dale .